Загальний стаж роботи - 31 роки

Стаж роботи в ВСП "Бердянський коледж ТДАТУ" - 17 років

Дисципліни, які викладаються: "Фінанси", "Гроші та кредит", "Казначейська справа", "Податкова система"

Нагороджена: Орденом "За заслуги перед Запорізьким краєм" ІІІ ступеню, Грамотою Мінистерства освіти і науки, Почесною грамотою Управління освіти та науки Запорізької облдержадміністрації.

 

Шановні відвідувачі !

Щиро вітаю Вас на сайті!!

Метою існування даного сайту є створення навчального інформаційного простору для студентів та колег. Сайт є електронним ресурсом ВСП "Бердянський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного".

Призначенням сайту є: створення навчального міні-середовища; підвищення рівня володіння засобами інформаційних технологій; розміщення навчальних матеріалів; надання можливості на відстані отримувати навчальний матеріал та постійно користуватися підтримкою викладача.

Зміст і методика всіх розробок, які представленні на сайті грунтується на кращих розробках попередників, власних методах і результатах досліджень.

Шатохіна Віта Іванівна

Голова циклової комісії економічних дисциплін та сфери обслуговування, спеціаліст вищої категорії.

Освіта - Дніпропетровський хіміко-технологічний інститут за спеціальністю "Технологія переробки пластмас і еластомерів", 1993 рік; Таврійський державний агротехнологічний університет за спеціальністю "Облік і аудит" (заочна форма), 2008 рік; Бердянський державний педагогічний університет за спеціальністю "Професійна освіта. Економіка підприємств, маркетинг і менеджмент" (заочна форма), 2013 рік.